HAKKIMIZDA | BİZE ULAŞIN | SİPARİŞ TAKİP -----------------
Menu
Sepetinizdeki Ürün(ler)
Toplam : 0,00 TL

Sık Sorulan Sorular

Türkiye'in Online Medikal Marketi olan Hekim Depo Online Alışveriş mağazasında alış-veriş yaparken merak edebileceğiniz husular ile ilgili bilgilendirme maksadıyla hazırlanan sık sorulan sorular bölümünde alışveriş, sipariş, ürün filtreleme, sıralama, kargo süreleri, teslimat ve iade işlemleri, kredi kartı ile alışveriş, taksit seçenekleri, whatsapp destek hattı, müşteri hizmetleri ve whatsapp siparişleri gibi birçok sorunuza cevap bulabileceksiniz.

pcparcam.com üzerinde yapmış olduğunuz alışverişlerde alışveriş güvenliği için web sitemiz kişisel bilgilerinizi koruyacak şekilde tasarlanmış ve yazılım alt yapısı ile güvenliği kontrol edilmektedir. Neredeyse yapılan tüm işlemler de ip bazlı olarak ve yasal sınırlar içerisinde kayıt altına alınmaktadır. Böylelikle yapılan işlemlerin kim tarafından yapıldığı bilinmektedir. Özellikle kişisel verilerin korunması konusunda ekstra önlemler alınmış, Comodo SSL sertifikası ile güvenilir güvenlik sertifikası tanımlanmıştır.

asd

Aldığım ürünleri veya siparişimi komple iptal edebilir miyim. Tüketici hakları kapsamında ilgili kanun hükümleri doğrultusunda satın aldığınız bir ürünü neden belirtmeksizin 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Merak ettiğin tüm soruların cevabı burada, hemde siz sormadan biz cevapladık.

faq banner
Doğsan
Bayer
Marka
Deha Med
Apaz Med
Meslife